Niedziela z Przewodnikiem

Cykl "Niedziela za miasto" w roku 2017

09.04 - Niedziela Palmowa na ziemi sanockiej - Z Piramidą w tle

02.04 - „Wokół komina …” - Ziemia lubaczowska

26.03 - „SPINACZ” – Spinamy Ościenne Województwa: Dolinki Podkrakowskie (województwo małopolskie)

19.03 - Powitanie Wiosny w okolicach Strażowa

12.03 - Od kropki do kropki Stróże-Muszyna - odc. 1: Stróże-Szymbark

05.03 - Pogórze Przemyskie wiosennie

26.02 - Na południe od Rzeszowa: Borek Stary - Tyczyn

19.02 - „ W siną dal ...” - Babia Góra

12.02 - Okolice Błażowej

29.01 - Spacer ścieżką profesora Szafera - Lisia Góra

22.01 - Zimowe przejście Czerwonych Wierchów ;)

15.01 - Okolice Rakszawy

08.01 - „Na Trzech Króli – tup, tup, tup …- Pogórze Bukowskie”




Cykl "Niedziela za miasto" w roku 2016

18.12 - „Wokół komina …” - Góry Sanocko - Turczańskie

11.12 - XII Wigilia w lesie

04.12 - „SPINACZ” – Spinamy Ościenne Województwa: Beskid Niski – „Barbórkowe Kopanie Ropy” (województwo małopolskie)

27.11 - „Pogórzańskie wędrówki” – Pogórze Ciężkowickie – „takie tam wertepy ;)”

20.11 - Świerzowa Ruska

20.11 - Rajd Wypominkowy „Szlakiem Lisa Kuli na Marię Magdalenkę”

13.11 - Korona Beskidu Wyspowego: Wędrówka VII - Modyń (1028m)

06.11 - Cergowa (716)

30.10 - Umowne zakończenie imprez z cyklu „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK” : Kalwaria Pacławska - Pogórze Przemyskkie

30.10 - Umowne zakończenie imprez z cyklu „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK” : Szlak Architektury Drewnianej – kościoły drewniane

23.10 - Sopot: Krasnobród – Husiny – Ciotusza Stara – Majdan Sopocki - Nowiny

16.10 - Cykl wycieczek w rejon Slanskich Wierchów– Makovica (981)

09.10 - „Pszczółka i miód”: Pogórze Rożnowskie oraz Skansen Pszczelarstwa w Stróżach

25.09 - Korona Beskidu Wyspowego: Wędrówka VI - Jasień (1062m)

18.09 - "XII Dni Huculskie" – Regietów

11.09 - „Szlakiem kurierów” – Jaga – Kora 2 – Beskid Niski

04.09 - Okolice Ustrzyk Dolnych – „Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe”

28.08 - "W dolinie Paniszczówki i Czarnego"

21.08 - Glinik Charzewski – Góra Niebylecka (464) – gosp.agrotur. „Szmer” – Godowa-Zagórze - Jawornik Niebylecki

14.08 - Korona Beskidu Wyspowego: Wędrówka V - Krzystonów (1012m)

07.08 - Okolice Polańczyka – rejs po Jeziorze Solińskim

31.07 - "Weekend z AA" Beskid Niski – Ciechania

24.07 - Przekraczamy granice: Okolice Świdnika (Słowacja)

17.07 - Pogórze Strzyżowskie

10.07 - Korona Beskidu Wyspowego: Wędrówka IV - Ćwilin (1072)

03.07 - Łemkowska fiksacja - cz.2 : Wołowiec – Nieznajowa – Radocyna – Konieczna

26.06 - „Góry nieznane a zarazem kochane” – Góry Grybowskie

19.06 - Korona Beskidu Wyspowego: Wędrówka III - Śnieżnica (1006m)

05.06 - „Szlakiem kurierów” – Jaga – Kora 1 - Beskid Niski

29.05 - Czarnorzecko – Strzyżowski Park Krajobrazowy – Grabnik

15.05 - „Szlakiem Bitwy Gorlickiej” czyli ROTUNDA na wesoło

08.05 - „Z biegiem Jasiołki – Kanasiówka”

Cykl wycieczek - Weekend majowy
30.04 - Łemkowska fiksacja - cz.1
01.05 - Korona Beskidu Wyspowego: Wędrówka II - Mogielica (1170m)
02.05 - Cmentarze wojenne w dolinie Sękówki
03.05 - Cykl wycieczek w rejon Slanskich Wierchów– Zbojnicky Zamok

24.04 - Słowacja na wesoło: Zamek Zborov - Magura Stebnicka

17.04 - Cykl wycieczek w rejon Slanskich Wierchów – Šimonka (1092)

10.04 - Pogórze Strzyżowskie: Wielopole – Zawadka – Tropie

03.04 - „SPINACZ” – Spinamy Ościenne Województwa: Okolice Biłgoraja (województwo lubelskie)

20.03 - Niedziela Palmowa w sanockim Skansenie

13.03 - Pasmo Królewskiej Góry

06.03 - Korona Beskidu Wyspowego - Wędrówka I: Luboń Wielki (1022m)

28.02 - na wesoło – Jej Wysokość Brzanka

21.02 - Puszcza Niepołomicka

14.02 - „Pogórzańskie wędrówki” – Pogórze Wiśnickie

31.01 - Na lekkim luzie wkoło Rzeszowa cz. 3: Staroniwa – Pustki – Przybyszówka – Miłocin

24.01 - CZTERY PORY ROKU- ZIMA: Śladami Ossolińskich

17.01 - Roztocze – Lasy Józefowskie

10.01 - Zakończenie cyklu: GOT Szlaku Niebieskiego - Dynów

03.01 - „Na Trzech Króli w Beskid Niski - Z Wisłoka Wielkiego do Płonnej”


Cykl "Niedziela za miasto" w roku 2015

REGULAMIN GÓRSKIEJ ODZNAKI TURYSTYCZNEJ „SZLAKU NIEBIESKIEGO RZESZÓW – GRYBÓW” ODDZIAŁU PTTK W RZESZOWIE
Treść Regulaminu
Wzór odznaki

20.12 - „Ścieżki mało znane” – Lasy Leżajskie

13.12 - XI Wigilia w lesie

06.12 - „SPINACZ” – Spinamy Ościenne Województwa: Pogórze Wiśnickie (województwo małopolskie)

29.11 - „Pogórzańskie wędrówki” – Pogórze Strzyżowskie

22.11 - Akcja Bieszczady

15.11 - Na lekkim luzie wkoło Rzeszowa 2: północno-wschodnia strona miasta Wilkowyja-Załęże-Pobitno

08.11 - Listopadowa wędrówka po Magurskim Parku Narodowym – „Zaduszki w Beskidzie Niskim”

25.10 - „umowne” zakończenie imprez z cyklu „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”
Trasa krajoznawcza: okolice Gorlic
Trasa krajoznawcza: Cerkwie Doliny Ropy

18.10 - Wilcze

11.10 - Akcja Bieszczady

27.09 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 21): Wysowa Zdrój - Flasza

20.09 - Beskid Sądecki mniej znany

13.09 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 20): Konieczna – Wysowa Zdrój

06.09 - CZTERY PORY ROKU- lato i drezyny: Śladami Ossolińskich

30.08 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 19): Przeł. Mazgalica - Konieczna

23.08 - Tajemnice PRL: obiekt W2 czyli Ośrodek Urzędu Rady Ministrów w Arłamowie

16.08 - Pieniny mniej znane

09.08 - Pogórze Dynowskie

26.07 - Korona Polskich Beskidów: Wędrówka IX (Bieszczady)

19.07 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 17): Jasiel – Przeł. Dukielska

12.07 - Magurski Park Narodowy + Krempniańska Parada Historyczna

05.07 - Pogórze Dynowskie – „Kretówki” oraz „Prządki”

28.06 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 16): Nowy Łupków - Jasiel

21.06 - Piwnym Szlakiem Podkarpacia – Łazęga 4: Caryńska i Browar Dukla

14.06 - Pogórze Dynowskie: Węglówka - Bratkówka - Bajdy

07.06 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 15): Balnica - Łupków

06.06 - ROZTOCZE - (Radecznica- Szczebrzeszyn)

31.05 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 14): Przełęcz nad Roztokami - Balnica

24.05 - „SPINACZ” – Spinamy Ościenne Województwa: Lasy Janowskie (województwo lubelskie)

17.05 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 13): Rabia Skała – Przełęcz nad Roztokami

10.05 - „Szlakiem cmentarzy I wojny” Szymbark - Maślana Góra – Łużna (Pustki)

01.05 - GOT Szlaku Niebieskiego (Wędrówka 12): Ustrzyki Górne – Rabia Skała

26.04 - Szlak Forteczny IV: Borek - Nehrybka

19.04 - Pogórze Dynowskie

12.04 - CZTERY PORY ROKU - Wiosna Śladami Ossolińskich

29.03 - Niedziela Palmowa w sanockim Skansenie

22.03 - Szlak Forteczny III: Nehrybka - Dybawka

15.03 - „SPINACZ” – Spinamy Ościenne Województwa: Góry Świętokrzyskie – Łysogóry

8.03 - „W krainie nadsańskich pogórzy cz.1” Połanki Skopowskie – Skopów – Helusz

1.03 - Piwnym Szlakiem Podkarpacia – Łazęga 3: Browar Pilsweiser w Siołkowej i Góry Grybowskie

22.02 - Na lekkim luzie wkoło Rzeszowa - południowo-wschodnia część miasta ze Słociny do Drabinianki

15.02 - „Zielono mi” Przyłęk – Tuszów Narodowy

1.02 - Piwnym Szlakiem Podkarpacia – Łazęga 2: Wojkówka

18.01 - „Szlakiem obiektów UNESCO" - Turzańsk + Suliła (759)

25.01 - „Ścieżki mało znane” - Tour de Baligród

11.01 - Piwnym Szlakiem Podkarpacia – Łazęga 1: Bieszczady i Browar Ursa Maior

04.01 - „Na Trzech Króli w Beskid Niski - na Polany Surowiczne … hej … hej … hej”